10500 Damskrivbord, 1900-talets andra hälft

Damskrivbord, 1900-talets andra hälft
  • Damskrivbord, 1900-talets andra hälft

furu, svarvade ben

  • Skick:bruksslitage, lagning ett ben
  • Storlek:H 73, B 91, D 49 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK