10493 Matbord, 4 stolar samt 2 iläggsskivor, 19/2000-tal

vitlackerat trä, stoppad sits
- Skick:bruksslitage
- Storlek:H 73, ø 110 samt B 48 & 29 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |