10493 Matbord, 4 stolar samt 2 iläggsskivor, 19/2000-tal

Matbord, 4 stolar samt 2 iläggsskivor, 19/2000-tal
  • Matbord, 4 stolar samt 2 iläggsskivor, 19/2000-tal

vitlackerat trä, stoppad sits

  • Skick:bruksslitage
  • Storlek:H 73, ø 110 samt B 48 & 29 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK