10477 Badrumsskåp, modell LIS. Brevettato, Italien, 1900-talets andra hälft

bakelit
- Skick:bruksslitage, vissa repor och märken
- Storlek:H 38, B 57, D 11 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |