10456 Tandläkarskåp, 1900-tal

trä, lådornas bottnar med glasskivor, översta lådan för borrar
- Skick:en hyllplan i glas saknas, viss slitage, märken, färgbortfall
- Storlek:B 70 H 104 D 45 cm
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |