10402 Barnvagn, 1900-talets början

ligg/sittvagn, trä, metall, senare bemålad
- Skick:ej komplett, slitage, repor, fläckar och märken, ej komplett
- Storlek:H 77, L 112, B 42 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |