10390 Stol, senbarock, 1700-tal

Stol, senbarock, 1700-tal
  • Stol, senbarock, 1700-tal
  • Stol, senbarock, 1700-tal
  • Stol, senbarock, 1700-tal
  • Stol, senbarock, 1700-tal
  • Stol, senbarock, 1700-tal

varierande träslag, stoppad sits

  • Skick:flertalet senare renoveringar och omarbetning, slitage och skador

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK