10384 Skrivskåp, hemslöjd, 19/2000-tal

björk
- Skick:bruksslitage, saknar nyckel, torrsprickor, något slaget
- Storlek:H 173, B 86, D 41 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |