10378 Kristallkrona, barockstil, 1900-tal

mässing, prismor, 6 ljuspunkter
- Skick:saknar takkontakt, skada glasornament stam, smutsad, bruksslitage
- Storlek:H 55, ø 45 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |