10378 Kristallkrona, barockstil, 1900-tal

Kristallkrona, barockstil, 1900-tal
  • Kristallkrona, barockstil, 1900-tal

mässing, prismor, 6 ljuspunkter

  • Skick:saknar takkontakt, skada glasornament stam, smutsad, bruksslitage
  • Storlek:H 55, ø 45 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK