10363 Fotpall, England, 1800-tal

Victoriansk, guldfärgat trä, pärlbrodyr
- Skick:slitage, bortfall, repor, fläckar och märken
- Storlek:H 12, ø 26 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |