10331 4 st stolar "Orkesterstolen"

4 st stolar "Orkesterstolen"
  • 4 st stolar "Orkesterstolen"

staplingsbara, Sven Markelius, 1900-tal

  • Skick:viss slitage, smuts

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK