10288 Vägghylla "Stringtyp" 1900-talets senare del

Vägghylla "Stringtyp" 1900-talets senare del
  • Vägghylla "Stringtyp" 1900-talets senare del

teak, svartlackerad metall

  • Skick:ett senare fäste hyllplan, bruksslitage, repor och märken
  • Storlek:H 51, B 58, D 30 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK