10288 Vägghylla "Stringtyp" 1900-talets senare del

teak, svartlackerad metall
- Skick:ett senare fäste hyllplan, bruksslitage, repor och märken
- Storlek:H 51, B 58, D 30 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |