10269 Etsning, oidentifierad konstnär

Etsning, oidentifierad konstnär
  • Etsning, oidentifierad konstnär

signerad & numrerad

  • Skick:blekt signering
  • Storlek:mått på ram H 61 B 41 cm

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK