Inkludera avslutade föremål
3d 1h
Etsning "tatuerad sjöman med apa" Lennart Rosensohn
10076
Aktuellt bud200 SEK
3d 1h
Oljemålning, "herre i ytterkläder"
10074
Startbud200 SEK
3d 1h
Affisch "Nockeby"
10089
Affisch "Nockeby"
Startbud200 SEK
3d 1h
Skulptur / oljemålning, Tor Svae "Vipstege"
10253
Aktuellt bud400 SEK
3d 1h
Akvarell, Tord Nygren
10306
Akvarell, Tord Nygren
Aktuellt bud200 SEK
3d 1h
Litografi "Mariaberget" Maria Boczewska
10320
Startbud200 SEK
3d 1h
Litografi, Esa Riippa
10075
Litografi, Esa Riippa
Startbud200 SEK
3d 1h
Lackvarell, Jannot Derid "Det exotiska Norrbotten"
10090
Startbud200 SEK
3d 1h
Tryck, Jerk Werkmäster, handkolorerat
10095
Startbud200 SEK
3d 1h
Blandteknik / skulptur, okänd konstnär
10245
Aktuellt bud300 SEK
3d 1h
Litografi, Roland Kempe
10249
Litografi, Roland Kempe
Startbud200 SEK
3d 2h
Galleriaffisch, Carl Fredrik Reuterswärd, 1965
10255
Aktuellt bud300 SEK
3d 2h
Oljemålning, Stockholmsmotiv
10257
Oljemålning, Stockholmsmotiv
Startbud200 SEK
3d 2h
Tryck, efter Jane Bark "Adidas"
10305
Startbud200 SEK
3d 2h
Relief "Komposition med flaska" oidentifierad konstnär
10195
Startbud200 SEK
3d 2h
Relief, "Gruvarbetare" Tyskland, 1900-tal
10484
Aktuellt bud200 SEK
3d 2h
9 st. litografiska blad, varierande konstnärer
10408
Aktuellt bud200 SEK
3d 2h
Oljemålning, Arne Edlund, Fjällmotiv
10083
Startbud200 SEK
3d 3h
Skulptur/ljuslykta "Fisk" José Fraco
10404
Startbud200 SEK
3d 3h
4 st. affischer, Poppy posters, 2000-tal
10515
Startbud200 SEK
3d 3h
5 st målningar, olika konstnärer
10121
Aktuellt bud200 SEK
3d 3h
Utställningsaffisch, "Spar mer energi" 1974
10166
Startbud200 SEK
3d 3h
Affisch, Mumin, efter Tove Jansson
10693
Aktuellt bud200 SEK
3d 3h
10694
Aktuellt bud200 SEK
3d 3h
10695
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
Oljemålning, vintermotiv, signerad
10077
Startbud200 SEK
3d 4h
Oljemålning, sydeuropeiskt motiv, signerad
10096
Startbud200 SEK
3d 4h
Oljemålning, Bengt Dahlin, Sundsvall
10243
Startbud200 SEK
3d 4h
Resestaffli, MABEF, Italien, 1900-tal
10299
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
Tryck, signerat, Stockholmsmotiv, Rolf Eriksson
10244
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
Oljemålning, Folke Fjellström, stilleben
10251
Startbud200 SEK
3d 4h
Affisch, efter Johan Laurentz Jensen
10250
Startbud200 SEK
3d 4h
Oljemålning, Åke Granlund "Tågstation"
10248
Startbud200 SEK
3d 4h
Broderitavla, orientaliskt motiv
10247
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
Porslinstavla, Stig Fyring "Provident"
10246
Startbud200 SEK
3d 5h
15 st affischer, Iron Maiden
10555
15 st affischer, Iron Maiden
Aktuellt bud200 SEK
3d 5h
7 st affischer, Håkan Hellström "Svensk Rost"
10553
Startbud200 SEK
3d 5h
Väggrelief, Irma Yourstone, 1900-tal
10483
Startbud200 SEK
3d 5h
Målning, krita, signerad
10321
Målning, krita, signerad
Startbud200 SEK
3d 5h
Akvarell, Reuben Chappell "Zampa. of Thurø"
10319
Startbud200 SEK
3d 5h
Blandteknik, "Musik" Indien
10318
Blandteknik, "Musik" Indien
Startbud200 SEK
3d 5h
Etsning, oidentifierad konstnär
10269
Startbud200 SEK
3d 5h
2 st litografier, Jan Zielecki
10259
Startbud200 SEK
3d 5h
Tryck, Pablo Picasso "Guernica"
10258
Startbud200 SEK
3d 5h
Målning, oidentifierad konstnär
10256
Startbud200 SEK
3d 5h
Oljemålning "Fest i det gröna"
10254
Startbud200 SEK
3d 6h
3 st tryck "blommor" Robert Further
10252
Startbud200 SEK