10248 Oljemålning, Åke Granlund "Tågstation"

Oljemålning, Åke Granlund "Tågstation"
  • Oljemålning, Åke Granlund "Tågstation"

på duk, signerad

  • Skick:skador på ram, ram något lös
  • Storlek:mått på ram H 62 B 80 cm

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK