10245 Blandteknik / skulptur, okänd konstnär

Blandteknik / skulptur, okänd konstnär
  • Blandteknik / skulptur, okänd konstnär

signerad & daterad

  • Storlek:mått på ram H 26 B 26 cm

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK