10206 14 st. stolar, 2000-tal

14 st. stolar, 2000-tal
  • 14 st. stolar, 2000-tal
  • 14 st. stolar, 2000-tal
  • 14 st. stolar, 2000-tal

formpressad träfaner, gullackerat stålrör

  • Skick:skador, slitage, repor fläckar och märken, vissa saknar fotstöd

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK