10203 12 st. stolar, 2000-tal

12 st. stolar, 2000-tal
  • 12 st. stolar, 2000-tal
  • 12 st. stolar, 2000-tal
  • 12 st. stolar, 2000-tal
  • 12 st. stolar, 2000-tal
  • 12 st. stolar, 2000-tal

formpressad sits och rygg av träfaner, grålackerat stålrör

  • Skick:slitage, repor, fläckar och märken, flertalet saknar fotstöd

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK