10203 12 st. stolar, 2000-tal

formpressad sits och rygg av träfaner, grålackerat stålrör
- Skick:slitage, repor, fläckar och märken, flertalet saknar fotstöd
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |