10185 Takkrona samt 1 par vägglampetter, gustaviansk stil, 1900-tal

Takkrona samt 1 par vägglampetter, gustaviansk stil, 1900-tal
  • Takkrona samt 1 par vägglampetter, gustaviansk stil, 1900-tal

bemålat trä i guld och blått, kannelerad dekor

  • Skick:bruksslitage, torrsprickor
  • Storlek:H 66 och 32,5 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK