10137 Lådkamera, Monopol, 1900-talets början

Lådkamera, Monopol, 1900-talets början
  • Lådkamera, Monopol, 1900-talets början

  • Skick:ej funktionstestad, slitage, repor och märken
  • Storlek:H 21 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK