10124 Skyltdocka "Dam" 1980/90-tal

formgjuten massa, 8 delar
- Skick:bruksslitage, repor, och märken, avbrutet finger
- Storlek:H ca. 187 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |