10109 1 par fåtöljer, rokokostil, 1900-tal

1 par fåtöljer, rokokostil, 1900-tal
  • 1 par fåtöljer, rokokostil, 1900-tal

plysch

  • Skick:bruksslitage, vissa hål i rygg
  • Storlek:B ca 80 cm

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK