- BelysningRensa filter

10579
Bordsfotogenlampa, 1900-tal
Aktuellt bud300 SEK

10578
Kandelaber, Sverige, 1900-talets senare del
Aktuellt bud200 SEK

10575
Ljusstake, Gunnel Sahlin, Kosta Boda, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK

10485
Bordslampa, EWÅ, modell B-71-J, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud250 SEK

10399
Golvlampa, 1900-talets mitt
Aktuellt bud200 SEK

10378
Kristallkrona, barockstil, 1900-tal
Startbud200 SEK

10377
Startbud200 SEK

10370
Jordglob, Scan-Globe A/S, Danmark, 1976
Startbud200 SEK

10368
Bordslampa, Stjärnmetall, 1900-talets tidigare del
Startbud200 SEK

10343
Bordslampa "Zebra" Globen AB, 2000-tal
Aktuellt bud300 SEK

10342
Bordslampa, handgjord, Italien, 1900-tal
Startbud200 SEK