Inkludera avslutade föremål
3d 2h
Herbarium, 1940-tal
10647
Herbarium, 1940-tal
Startbud200 SEK
3d 2h
Abakus, på stensockel, 1900-tal
10611
Startbud200 SEK
3d 2h
Tvättkorg, rotting, 1900-tal
10111
Tvättkorg, rotting, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
3d 2h
6 st. väskor, handväskor m.m. varierande design, fabrikat och material
10169
Startbud200 SEK
3d 2h
Robotdammsugare, Neato
10219
Robotdammsugare, Neato
Startbud200 SEK
3d 2h
Dammsugare, Electrolux
10220
Dammsugare, Electrolux
Startbud200 SEK
3d 2h
Käpp, 1900-tal
10242
Käpp, 1900-tal
Startbud200 SEK
3d 2h
Vevgrammofon, Dancing, 1900-tal
10275
Startbud200 SEK
3d 2h
Stenskiva, 1900-tal
10361
Stenskiva, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
3d 2h
Resestaffli, MABEF, Italien, 1900-tal
10299
Aktuellt bud200 SEK
3d 3h
Träningsmaskin, Trekkrunner, 19/2000-tal
10665
Startbud200 SEK
3d 3h
4+1+1 tabletter, Firma Svenskt Tenn, design Josef Franl
10646
Startbud200 SEK
3d 3h
Jakt-trofé "Hjortdjur" Sverige
10645
Startbud200 SEK
3d 3h
2 st. skulpturer "Aztec-krigare, 1900-tal
10623
Startbud200 SEK
3d 3h
Paketvåg, Svenskt fabrikat HRL, 1900-talets första hälft
10622
Aktuellt bud200 SEK
3d 3h
Parti diverse rostfritt, bl. a. kirurgiska instrument
10620
Startbud200 SEK
3d 3h
Trälåda, för mattransport, 1950/60-tal
10602
Startbud200 SEK
3d 3h
Vevgrammofon, Victrola, 1900-talets första hälft
10600
Aktuellt bud200 SEK
3d 3h
Parti sameslöjd/-knivar, 1900-tal
10597
Aktuellt bud200 SEK
3d 3h
Uppstoppad fågel/vette "Ejderhane"
10591
Aktuellt bud400 SEK
3d 3h
15 st affischer, Iron Maiden
10555
15 st affischer, Iron Maiden
Aktuellt bud200 SEK
3d 3h
7 st affischer, Håkan Hellström "Svensk Rost"
10553
Startbud200 SEK
3d 3h
2 st. sadlar m.m. hästrelaterat
10486
Startbud200 SEK
3d 3h
Biljardkö, BIG
10424
Biljardkö, BIG
Startbud200 SEK
3d 3h
Barnvagn, 1900-talets början
10402
Barnvagn, 1900-talets början
Startbud200 SEK
3d 3h
Parti handväskor, varierande fabrikat, 1900-tal
10373
Aktuellt bud200 SEK
3d 3h
Golfbag med 6 st, klubbor, Golf Challange
10371
Startbud200 SEK
3d 4h
Byst "Kvinna med örhängen" 1900-talets andra hälft
10364
Startbud200 SEK
3d 4h
Dammsugare, Miele, SDCN0
10337
Dammsugare, Miele, SDCN0
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
Dammsugare, Philips, FC 8602
10336
Dammsugare, Philips, FC 8602
Startbud200 SEK
3d 4h
Dammsugare, Siemens, Z 4.0
10335
Dammsugare, Siemens, Z 4.0
Startbud200 SEK
3d 4h
Rollator, Mobilex
10327
Rollator, Mobilex
Startbud200 SEK
3d 4h
Rollator, Carl-Oskar
10326
Rollator, Carl-Oskar
Aktuellt bud250 SEK
3d 4h
4 st rollatorer, Dolomite
10325
4 st rollatorer, Dolomite
Startbud200 SEK
3d 4h
Rollator, Dolomite, större modell
10324
Startbud200 SEK
3d 4h
Parti fotoutrustning, varierande fabrikat
10283
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
2 st. film/kamerastativ, Velbon och Heiwa
10279
Startbud200 SEK
3d 4h
2 st. kamerastativ, Field Chaser och Cullman
10278
Startbud200 SEK
3d 4h
Gitarrfodral, Takamine Guitars, 1900-talets andra hälft
10276
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
Parti nålmärken, Iron Maiden
10260
Parti nålmärken, Iron Maiden
Startbud200 SEK