- ÖvrigtRensa filter

10647
Herbarium, 1940-tal
Startbud200 SEK

10611
Abakus, på stensockel, 1900-tal
Startbud200 SEK

10111
Tvättkorg, rotting, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK

10169
6 st. väskor, handväskor m.m. varierande design, fabrikat och material
Startbud200 SEK

10219
Robotdammsugare, Neato
Startbud200 SEK

10220
Dammsugare, Electrolux
Startbud200 SEK

10242
Käpp, 1900-tal
Startbud200 SEK

10275
Vevgrammofon, Dancing, 1900-tal
Startbud200 SEK

10361
Stenskiva, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK

10299
Resestaffli, MABEF, Italien, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK

10665
Träningsmaskin, Trekkrunner, 19/2000-tal
Startbud200 SEK

10646
4+1+1 tabletter, Firma Svenskt Tenn, design Josef Franl
Startbud200 SEK

10645
Jakt-trofé "Hjortdjur" Sverige
Startbud200 SEK

10623
2 st. skulpturer "Aztec-krigare, 1900-tal
Startbud200 SEK

10622
Paketvåg, Svenskt fabrikat HRL, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud200 SEK

10620
Parti diverse rostfritt, bl. a. kirurgiska instrument
Startbud200 SEK

10602
Trälåda, för mattransport, 1950/60-tal
Startbud200 SEK

10600
Vevgrammofon, Victrola, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud200 SEK

10597
Parti sameslöjd/-knivar, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK

10591
Uppstoppad fågel/vette "Ejderhane"
Aktuellt bud400 SEK

10555
15 st affischer, Iron Maiden
Aktuellt bud200 SEK

10553
7 st affischer, Håkan Hellström "Svensk Rost"
Startbud200 SEK

10486
2 st. sadlar m.m. hästrelaterat
Startbud200 SEK

10424
Biljardkö, BIG
Startbud200 SEK

10402
Barnvagn, 1900-talets början
Startbud200 SEK

10373
Parti handväskor, varierande fabrikat, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK

10371
Golfbag med 6 st, klubbor, Golf Challange
Startbud200 SEK

10364
Byst "Kvinna med örhängen" 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK

10337
Dammsugare, Miele, SDCN0
Aktuellt bud200 SEK

10336
Dammsugare, Philips, FC 8602
Startbud200 SEK

10335
Dammsugare, Siemens, Z 4.0
Startbud200 SEK

10327
Rollator, Mobilex
Startbud200 SEK

10326
Rollator, Carl-Oskar
Aktuellt bud250 SEK

10325
4 st rollatorer, Dolomite
Startbud200 SEK

10324
Rollator, Dolomite, större modell
Startbud200 SEK

10283
Parti fotoutrustning, varierande fabrikat
Aktuellt bud200 SEK

10279
2 st. film/kamerastativ, Velbon och Heiwa
Startbud200 SEK

10278
2 st. kamerastativ, Field Chaser och Cullman
Startbud200 SEK

10276
Gitarrfodral, Takamine Guitars, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud200 SEK

10260
Parti nålmärken, Iron Maiden
Startbud200 SEK