Inkludera avslutade föremål
3d 2h
Väggspegel, 1900-tal
10120
Väggspegel, 1900-tal
Startbud200 SEK
3d 2h
Parti stenkakor
10173
Parti stenkakor
Aktuellt bud200 SEK
3d 2h
Väggvinställ, 19/2000-tal
10332
Väggvinställ, 19/2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
3d 2h
Plåtskåp samt hylla med hjul, 2000-tal
10672
Startbud200 SEK
3d 2h
Damskrivbord med uppsats, 1900-tal, renoveringsbehov
10669
Aktuellt bud250 SEK
3d 2h
Byrå, nyrenässans, 18/1900-tal
10666
Startbud200 SEK
3d 3h
Vägghylla "Stringtyp" 1900-talets andra hälft
10599
Aktuellt bud400 SEK
3d 3h
Paraplyställ, Sverige, 1900-talets andra hälft
10577
Startbud200 SEK
3d 3h
Pelarbord, 1900-talets första hälft
10502
Startbud200 SEK
3d 3h
Fällbord, 1900-talets första hälft
10501
Startbud200 SEK
3d 3h
4 st. pinnstolar, 19/2000-tal
10497
4 st. pinnstolar, 19/2000-tal
Aktuellt bud250 SEK
3d 3h
Soffbord, 1900-talets andra hälft
10496
Startbud200 SEK
3d 3h
4 Stolar samt taburett, gustaviansk stil, 1900-tal
10495
Startbud200 SEK
3d 3h
Soffa, gustaviansk stil, 1900-tal
10494
Startbud200 SEK
3d 3h
Matbord, 4 stolar samt 2 iläggsskivor, 19/2000-tal
10493
Startbud200 SEK
3d 3h
Byrå, 1900-tales första hälft
10490
Byrå, 1900-tales första hälft
Aktuellt bud200 SEK
3d 3h
Kamferkista, Kinesisk stil, 1900-tal
10489
Startbud200 SEK
3d 3h
Soffa, 3-sits, Norell Möbler, Sverige, 1900-talets andra hälft
10425
Aktuellt bud200 SEK
3d 3h
Köks-/bäddsoffa barn, 1900-tal
10403
Aktuellt bud200 SEK
3d 3h
Piedestal, empirstil, 1900-tal
10401
Startbud200 SEK
3d 3h
Karmstol, Engelskstil, 1900-tal
10397
Aktuellt bud200 SEK
3d 3h
Sängbricka, 1900-tal
10394
Sängbricka, 1900-tal
Startbud200 SEK
3d 3h
Slagbord "Norden" IKEA, modern
10392
Aktuellt bud200 SEK
3d 3h
Sekretär, Kina, 1900-talets slut
10389
Startbud200 SEK
3d 3h
MÅTT Matbord, 1900-tal
10386
MÅTT Matbord, 1900-tal
Startbud200 SEK
3d 3h
Skrivskåp, hemslöjd, 19/2000-tal
10384
Startbud200 SEK
3d 3h
Fåtölj, rokokostil, 1900-tal
10383
Fåtölj, rokokostil, 1900-tal
Startbud200 SEK
3d 3h
Väggspegel, omarbetat äldre fönster
10382
Startbud200 SEK
3d 4h
Parti delar för "Stringhylla" 1900-talets andra hälft
10333
Aktuellt bud300 SEK
3d 4h
Pelarbord, 19/2000-tal
10272
Pelarbord, 19/2000-tal
Startbud200 SEK