- Möbler & speglarRensa filter

10120
Väggspegel, 1900-tal
Startbud200 SEK

10173
Parti stenkakor
Aktuellt bud200 SEK

10332
Väggvinställ, 19/2000-tal
Aktuellt bud200 SEK

10672
Plåtskåp samt hylla med hjul, 2000-tal
Startbud200 SEK

10669
Damskrivbord med uppsats, 1900-tal, renoveringsbehov
Aktuellt bud250 SEK

10666
Byrå, nyrenässans, 18/1900-tal
Startbud200 SEK

10599
Vägghylla "Stringtyp" 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud400 SEK

10577
Paraplyställ, Sverige, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK

10502
Pelarbord, 1900-talets första hälft
Startbud200 SEK

10501
Fällbord, 1900-talets första hälft
Startbud200 SEK

10497
4 st. pinnstolar, 19/2000-tal
Aktuellt bud250 SEK

10496
Soffbord, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK

10495
4 Stolar samt taburett, gustaviansk stil, 1900-tal
Startbud200 SEK

10494
Soffa, gustaviansk stil, 1900-tal
Startbud200 SEK

10493
Matbord, 4 stolar samt 2 iläggsskivor, 19/2000-tal
Startbud200 SEK

10490
Byrå, 1900-tales första hälft
Aktuellt bud200 SEK

10489
Kamferkista, Kinesisk stil, 1900-tal
Startbud200 SEK

10425
Soffa, 3-sits, Norell Möbler, Sverige, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud200 SEK

10403
Köks-/bäddsoffa barn, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK

10401
Piedestal, empirstil, 1900-tal
Startbud200 SEK

10397
Karmstol, Engelskstil, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK

10394
Sängbricka, 1900-tal
Startbud200 SEK

10392
Slagbord "Norden" IKEA, modern
Aktuellt bud200 SEK

10389
Sekretär, Kina, 1900-talets slut
Startbud200 SEK

10386
MÅTT Matbord, 1900-tal
Startbud200 SEK

10384
Skrivskåp, hemslöjd, 19/2000-tal
Startbud200 SEK

10383
Fåtölj, rokokostil, 1900-tal
Startbud200 SEK

10382
Väggspegel, omarbetat äldre fönster
Startbud200 SEK

10333
Parti delar för "Stringhylla" 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud300 SEK

10272
Pelarbord, 19/2000-tal
Startbud200 SEK