- Möbler & speglarRensa filter

10381
Parti gardinstångsdelar, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK

10385
Sittpuff, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK

10393
Pelarbord på hjultrissor, Engelsk stil, 1900-tal
Aktuellt bud250 SEK

10400
Tamburmajor, 1900-talets första hälft
Startbud200 SEK

10450
Radiomöbel med skivspelare, Philips, 1950/60-tal
Aktuellt bud200 SEK

10456
Tandläkarskåp, 1900-tal
Aktuellt bud400 SEK

10459
Soffbord, njurformad glasskiva
Aktuellt bud300 SEK

10457
Målarstege, trä, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK

10330
6 st stolar "Orkesterstolen"
Aktuellt bud900 SEK

10067
Paraplyställ, metall, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK

10634
Stol, Johan Erik Höglander (1750-1813)
Aktuellt bud300 SEK

10635
4 st stolar, gustaviansk stil
Startbud200 SEK

10203
12 st. stolar, 2000-tal
Startbud200 SEK

10204
9 st. stolar, 2000-tal
Startbud200 SEK

10205
12 st. stolar, 2000-tal
Startbud200 SEK

10206
14 st. stolar, 2000-tal
Startbud200 SEK

10207
4 st. stolar, 2000-tal
Startbud200 SEK

10261
5 st. besöksstolar, Swedese, 19/2000-tal
Startbud200 SEK

10452
Trädgårdsbord, lättmetall, 19/2000-tal
Startbud200 SEK

10453
Serveringsvagn, 1900-tal
Aktuellt bud250 SEK

10509
Karmstol "Småland" Yngve Ekström, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud200 SEK

10516
Kontorsstol, Herman Miller, B-A II, 2000-tal
Aktuellt bud1 200 SEK

10517
Skrivbord, ROL Ergo AB, höj- och sänkbart
Aktuellt bud200 SEK

10518
Startbud200 SEK

10520
Soffbord, 2010/20-tal
Startbud200 SEK

10521
Sängavel, 2010/2020-tal
Startbud200 SEK

10524
1 par vägghyllor, GAD, 2010/2020-tal
Aktuellt bud200 SEK

10525
Vägghylla, GAD, 2010/2020-tal
Aktuellt bud200 SEK

10527
Karmstol, 1900-talets mitt
Aktuellt bud200 SEK

10569
Vägghylla, 1900-tal
Startbud200 SEK

10331
4 st stolar "Orkesterstolen"
Startbud200 SEK

10113
Schatullskåp, tidigt 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK

10109
1 par fåtöljer, rokokostil, 1900-tal
Startbud200 SEK

10116
Kökspall, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK

10390
Stol, senbarock, 1700-tal
Aktuellt bud200 SEK

10498
Pianopall, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud250 SEK

10503
Stegpall, Stålmöbler Verkstads AB Lindqvist, 1900-talets mitt
Aktuellt bud650 SEK

10504
1 par taburetter, 1900-tal
Startbud200 SEK

10395
Fåtölj, "Omtänksam" IKEA, modern
Startbud200 SEK

10396
Startbud200 SEK

10398
Soffa "Nova" Rune K. Claesson, Swedese, 2000-tal
Startbud200 SEK

10363
Fotpall, England, 1800-tal
Startbud200 SEK

10500
Damskrivbord, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud350 SEK

10702
Fåtölj, Engelsk stil, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK

10667
1 par emmafåtöljer, rokokostil, 1900-tal
Startbud200 SEK

10671
Brickbord, 1900-talets slut
Aktuellt bud300 SEK

10111
Tvättkorg, rotting, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK

10119
Väggspegel, oktagonal, guld, 2000-tal
Startbud200 SEK