Inkludera avslutade föremål
3d 1h
Parti gardinstångsdelar, 1900-tal
10381
Aktuellt bud200 SEK
3d 1h
Sittpuff, 1900-talets andra hälft
10385
Startbud200 SEK
3d 1h
Pelarbord på hjultrissor, Engelsk stil, 1900-tal
10393
Aktuellt bud250 SEK
3d 1h
Tamburmajor, 1900-talets första hälft
10400
Startbud200 SEK
3d 1h
Radiomöbel med skivspelare, Philips, 1950/60-tal
10450
Aktuellt bud200 SEK
3d 1h
Tandläkarskåp, 1900-tal
10456
Tandläkarskåp, 1900-tal
Aktuellt bud400 SEK
3d 1h
Soffbord, njurformad glasskiva
10459
Aktuellt bud300 SEK
3d 1h
Målarstege, trä, 1900-tal
10457
Målarstege, trä, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
3d 1h
6 st stolar "Orkesterstolen"
10330
6 st stolar "Orkesterstolen"
Aktuellt bud900 SEK
3d 1h
Paraplyställ, metall, 1900-tal
10067
Aktuellt bud200 SEK
3d 1h
Stol, Johan Erik Höglander (1750-1813)
10634
Aktuellt bud300 SEK
3d 1h
4 st stolar, gustaviansk stil
10635
4 st stolar, gustaviansk stil
Startbud200 SEK
3d 1h
12 st. stolar, 2000-tal
10203
12 st. stolar, 2000-tal
Startbud200 SEK
3d 1h
9 st. stolar, 2000-tal
10204
9 st. stolar, 2000-tal
Startbud200 SEK
3d 1h
12 st. stolar, 2000-tal
10205
12 st. stolar, 2000-tal
Startbud200 SEK
3d 1h
14 st. stolar, 2000-tal
10206
14 st. stolar, 2000-tal
Startbud200 SEK
3d 1h
4 st. stolar, 2000-tal
10207
4 st. stolar, 2000-tal
Startbud200 SEK
3d 1h
5 st. besöksstolar, Swedese, 19/2000-tal
10261
Startbud200 SEK
3d 1h
Trädgårdsbord, lättmetall, 19/2000-tal
10452
Startbud200 SEK
3d 1h
Serveringsvagn, 1900-tal
10453
Serveringsvagn, 1900-tal
Aktuellt bud250 SEK
3d 1h
Karmstol "Småland" Yngve Ekström, 1900-talets andra hälft
10509
Aktuellt bud200 SEK
3d 1h
Kontorsstol, Herman Miller, B-A II, 2000-tal
10516
Aktuellt bud1 200 SEK
3d 1h
Skrivbord, ROL Ergo AB, höj- och sänkbart
10517
Aktuellt bud200 SEK
3d 1h
10518
Startbud200 SEK
3d 1h
Soffbord, 2010/20-tal
10520
Soffbord, 2010/20-tal
Startbud200 SEK
3d 1h
Sängavel, 2010/2020-tal
10521
Sängavel, 2010/2020-tal
Startbud200 SEK
3d 1h
1 par vägghyllor, GAD, 2010/2020-tal
10524
Aktuellt bud200 SEK
3d 1h
Vägghylla, GAD, 2010/2020-tal
10525
Vägghylla, GAD, 2010/2020-tal
Aktuellt bud200 SEK
3d 1h
Karmstol, 1900-talets mitt
10527
Karmstol, 1900-talets mitt
Aktuellt bud200 SEK
3d 2h
Vägghylla, 1900-tal
10569
Vägghylla, 1900-tal
Startbud200 SEK
3d 2h
4 st stolar "Orkesterstolen"
10331
4 st stolar "Orkesterstolen"
Startbud200 SEK
3d 2h
Schatullskåp, tidigt 1900-tal
10113
Schatullskåp, tidigt 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
3d 2h
1 par fåtöljer, rokokostil, 1900-tal
10109
Startbud200 SEK
3d 2h
Kökspall, 1900-tal
10116
Kökspall, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
3d 2h
Stol, senbarock, 1700-tal
10390
Stol, senbarock, 1700-tal
Aktuellt bud200 SEK
3d 2h
Pianopall, 1900-talets första hälft
10498
Aktuellt bud250 SEK
3d 2h
Stegpall, Stålmöbler Verkstads AB Lindqvist, 1900-talets mitt
10503
Aktuellt bud650 SEK
3d 2h
1 par taburetter, 1900-tal
10504
1 par taburetter, 1900-tal
Startbud200 SEK
3d 2h
Fåtölj, "Omtänksam" IKEA, modern
10395
Startbud200 SEK
3d 2h
10396
Startbud200 SEK
3d 2h
Soffa "Nova" Rune K. Claesson, Swedese, 2000-tal
10398
Startbud200 SEK
3d 2h
Fotpall, England, 1800-tal
10363
Fotpall, England, 1800-tal
Startbud200 SEK
3d 2h
Damskrivbord, 1900-talets andra hälft
10500
Aktuellt bud350 SEK
3d 2h
Fåtölj, Engelsk stil, 1900-talets andra hälft
10702
Startbud200 SEK
3d 2h
1 par emmafåtöljer, rokokostil, 1900-tal
10667
Startbud200 SEK
3d 2h
Brickbord, 1900-talets slut
10671
Brickbord, 1900-talets slut
Aktuellt bud300 SEK
3d 2h
Tvättkorg, rotting, 1900-tal
10111
Tvättkorg, rotting, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
3d 2h
Väggspegel, oktagonal, guld, 2000-tal
10119
Startbud200 SEK