10600 Vevgrammofon, Victrola, 1900-talets första hälft

Vevgrammofon, Victrola, 1900-talets första hälft
  • Vevgrammofon, Victrola, 1900-talets första hälft

  • Skick:renoveringsbehov, slitage, krackelering m.m.
  • Storlek:18,5*41*34 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK