10599 Vägghylla "Stringtyp" 1900-talets andra hälft

gavlar i smide, hyllplan i furu
- Skick:bruksslitage, vissa repor och märken
- Storlek:H 77, B 69, D 17,5 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |