10566 Vägghylla, String "Pocket", 2000-tal

3 st gavlar H 50 cm
5 st hyllplan L 60 D 15 cm
- Skick:2 st hyllfästen saknas, bruksslitage
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |