10095 Tryck, Jerk Werkmäster, handkolorerat

Tryck, Jerk Werkmäster, handkolorerat
  • Tryck, Jerk Werkmäster, handkolorerat

signerad & daterad 1957

  • Storlek:mått på ram H 43 B 38 cm

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK