10270 Trappall, 1900-talets andra hälft

vitlackerat stålrör, björk
- Skick:visst slitage, smuts, repor, fläckar och märken
- Storlek:arbetshöjd 64 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |