10185 Takkrona samt 1 par vägglampetter, gustaviansk stil, 1900-tal

bemålat trä i guld och blått, kannelerad dekor
- Skick:bruksslitage, torrsprickor
- Storlek:H 66 och 32,5 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |