10494 Soffa, gustaviansk stil, 1900-tal

vitmålat trä, stoppad sits och rygg
- Skick:visst dlitage, repor, fläckar och märken
- Storlek:L 181 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |