10488 Sminkbord, rokokostil, 1900-tal

lövträ, uppsats med sarg, lådor och spegel, hjultrissor i mässing
- Skick:visst slitage, repor, fläckar och märken
- Storlek:H 77, B 104, D 53 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |