10123 Sideboard, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft

bemålat trä i antikgrå, kannelerade ben, dekor av fleuroner
- Skick:bruksslitage, vissa repor, fläckar och märken
- Storlek:H 81, B 185, D 43,5 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |