10113 Schatullskåp, tidigt 1900-tal

Schatullskåp, tidigt 1900-tal
  • Schatullskåp, tidigt 1900-tal

  • Skick:skador och märken, överdelen lös, lös list, senare omarbetad kedja för öppning
  • Storlek:H 90 B 84 D 60

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK