10550 Ryamatta, 1900-talets andra hälft

brun/ljusblå kant, grå botten, dekor av blommor
- Skick:bruksslitage, fläck, viss smuts
- Storlek:239*163 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |