10450 Radiomöbel med skivspelare, Philips, 1950/60-tal

chassi i teak, underrede i svärtad metall
- Skick:bruksslitage
- Storlek:H 69, B 45, D 36 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |