10663 Rölakansmatta, 1900-talets andra hälft

gul/brun mot beige botten, stiliserat mönster
- Skick:slitage, vissa fläckar
- Storlek:230*163 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |