10272 Pelarbord, 19/2000-tal

Pelarbord, 19/2000-tal
  • Pelarbord, 19/2000-tal
  • Pelarbord, 19/2000-tal
  • Pelarbord, 19/2000-tal

teak, glasskiva

  • Skick:viss smuts, bruksslitage
  • Storlek:H 60, ø 51,5 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK