10373 Parti handväskor, varierande fabrikat, 1900-tal

Parti handväskor, varierande fabrikat, 1900-tal
  • Parti handväskor, varierande fabrikat, 1900-tal

skinn, varierande storlek och design

  • Skick:bruksslitage, ej examinerade
  • Storlek:7 delar

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK