10577 Paraplyställ, Sverige, 1900-talets andra hälft

klädd i konstläder, dekor av vapensköld i nysilver
- Skick:bruksslitage, läder släppt något i mynning
- Storlek:H 52, ø 19 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |