10243 Oljemålning, Bengt Dahlin, Sundsvall

Oljemålning, Bengt Dahlin, Sundsvall
  • Oljemålning, Bengt Dahlin, Sundsvall

motiv från torget i Sundsvall, signerad & daterad, på pannå

  • Storlek:mått på ram H 36 B 42 cm

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK