10075 Litografi, Esa Riippa

Litografi, Esa Riippa
  • Litografi, Esa Riippa
  • Litografi, Esa Riippa
  • Litografi, Esa Riippa
  • Litografi, Esa Riippa
  • Litografi, Esa Riippa

signerad, numrerad & daterad 13/80 -96

  • Skick:skada ena övre hörn
  • Storlek:mått på ram H 40 B 32 cm

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK