10379 Kristallkrona, empirestil, 1900-tal

mässing, prismor, 4 ljuspunkter
- Skick:bruksslitage, smutsad
- Storlek:H 54, ø 35 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |