10339 Kittel, kanna samt vattenbinge, 18 /1900-tal

koppar
- Skick:kanna omarbetad, binge saknar knopp, slitage, bucklor, repor och märken
- Storlek:H ca. 37-42 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |