10540 Handknuten matta, orientalisk

blått mot röd botten dekor av blomsteruppsättningar
- Skick:vissa lagningar, slitage, delvis klippt frans, sliten langettering, smutsad
- Storlek:180*250 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |