10540 Handknuten matta, orientalisk

Handknuten matta, orientalisk
  • Handknuten matta, orientalisk

blått mot röd botten dekor av blomsteruppsättningar

  • Skick:vissa lagningar, slitage, delvis klippt frans, sliten langettering, smutsad
  • Storlek:180*250 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK