10522 Gallerimatta, NTK Atelier, Sverige, 2000-tal

Gallerimatta, NTK Atelier, Sverige, 2000-tal
  • Gallerimatta, NTK Atelier, Sverige, 2000-tal

grå

  • Skick:viss smuts, vissa möbelmärken, bruksslitage
  • Storlek:240*100 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK