10076 Etsning "tatuerad sjöman med apa" Lennart Rosensohn

Etsning "tatuerad sjöman med apa" Lennart Rosensohn
  • Etsning "tatuerad sjöman med apa" Lennart Rosensohn

signerad & numrerad 39/50

  • Storlek:mått på ram H 78 B 66 cm

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK