10362 Dessertservis, 1900-tal, 6 delar

Dessertservis, 1900-tal, 6 delar
  • Dessertservis, 1900-tal, 6 delar

rött glas

  • Skick:bruksslitage
  • Storlek:H 6-7, ø 11.5-23 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK