10301 Datorbord, Engelsk stil, 19/2000-tal

mahogny, skinninlagd skiva
- Skick:saknar hyllplan samt ett handtag, slitage, repor, fläckar och märken
- Storlek:H 79, L 105, B 61 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |