10301 Datorbord, Engelsk stil, 19/2000-tal

Datorbord, Engelsk stil, 19/2000-tal
  • Datorbord, Engelsk stil, 19/2000-tal

mahogny, skinninlagd skiva

  • Skick:saknar hyllplan samt ett handtag, slitage, repor, fläckar och märken
  • Storlek:H 79, L 105, B 61 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK